cocktail menu

Classic Cocktails

Manhattan99 Kč
Koktejl, který vznikl již roku 1874 v americkém městě New Yorku a jehož základen je žitná whiskey spolu se sladkým vermutem a bitterem Angostura.
Old Fashioned99 Kč
Americký bourbon vymíchaný s Angosturou a třtinovým cukrem je základem pro jeden z nejklasičtějších koktejlů.
Negroni99 Kč
Suchý gin, Campari a červený vermut tvoří tradiční italský koktejl, který byl oblíbencem barona Negroniho.
Cosmopolitan99 Kč
Drink snoubí citronovou vodku, likér z pomerančů a brusinkovou šťávu s limetkou.
Sidecar119 Kč
Poprvé namíchán ve Francii pro amerického kapitána během první světové války, který přijel do baru v postranním vozíku motorky. Vyvážená chuť koňaku, pomerančového likéru a citronové šťávy.
Daiquiri99 Kč
Koktejl na bázi kubánského rumu, limetkové šťávy a cukrového sirupu. Drink pojmenovaný podle kubánského města měl v oblibě známý spisovatel Ernest Hemingway.
Margarita99 Kč
Vyvážená chuť mexického destilátu s pomerančovým likérem a limetkovou šťávou. Servírujeme se slanou krustou.
Mojito99 Kč
Všem dobře známý koktejl v klasickém provedení. Kombinace limetky, máty a třtinového cukru doplněná kubánským rumem.
Piña Colada99 Kč
Kubánský rum vyšejkrovaný s ananasovou šťávou, kokosovým sirupem a čerstvou smetanou. Servírujeme ve stylovém kokosu.
Caipirinha/Caipiroska99 Kč
Koktejl s dalekými kořeny připravujeme na brazilské pálence cachaça nebo vodce v kombinaci s čerstvou limetkou a třtinovým cukrem. Jeden z nejpopulárnějších koktejlů světa.
Mai Tai 1944129 Kč
Exotický jamajský rum doplněný dalším silným rumem, jemným mandlovým sirupem, pomerančovým likérem a citronovou šťávou.
Gin and Tonic99 Kč
Elegantní londýnský suchý gin doplněný o tonic, jalovec a plátek citronu.
New York Sour109 Kč
Sladkokyselý koktejl na bázi whiskey doplněný o plnou chuť červeného vína. Pojmenován je po americkém velkoměstě New York.
White Russian99 Kč
Kombinace vodky, kávového likéru a smetany je skutečnou klasikou. Tento koktejl se stal velkým oblíbencem Big Lebowského ze stejnojmenného filmu.
Lord129 Kč
Temný pán z daleké galaxie v podobě irské whiskey, která zrála v dvakrát vypálených sudech po bourbonu, v kombinaci s italským vermutem, borůvkovým sirupem, citronovou šťávou a bílkem. Pocítíte temnou stranu síly.
Lady109 Kč
Nasládlý elegantní koktejl z malinové vodky, pomerančového likéru, melounového sirupu, brusinkové a citronové šťávy. Růžové pokušení pro všechny.
Rum – Bon109 Kč
Ovocný koktejl na bázi rumu a brazilského likéru Passoã, pomerančové šťávy a limetkové šťávy vám představí karneval chutí.
Memory149 Kč
Finálový drink ze soutěže Beefeater MIXLDN7 obsahující gin, sirup z jalovce, černý čaj, citronovou šťávu a pomerančový likér, který se stal odkazem a vzpomínkou na pana doktora Junipera.
Afrodíté119 Kč
Inspirací pro tento koktejl se stala řecká bohyně lásky, která propůjčuje koktejlu svou smyslnost. Citronová vodka a likéry z maracuji a červeného ovoce s ibiškem doplněné citronovou šťávou.
Wake Up109 Kč
Energetický drink na bázi ginu, kávového likéru a cukru doplněný espressem vás zaručeně povzbudí.
Skřivánek109 Kč
Osvěžující koktejl na bázi českého likéru Becherovka Original, který spolu s třešňovým likérem a sladkokyselou kombinací skořicového sirupu a citronové šťávy vzdává hold místu vzniku našeho legendárního likéru.
Aperol spritz89 Kč
Stylová barva, výtečná chuť, osvěžující bublinky a šťavnatý pomeranč. Vyberte si svůj oblíbený italský bitter Aperol, který doplníme šumivým vínem prosecco a sodou.
Hugo89 Kč
Moderní spritz z Jižního Tyrolska je kombinací limetkové šťávy, čerstvé máty a zejména bezového květu. Vše tvoří fantastický základ pro prosecco. Po zjemnění sodou je Hugo na světě.
Mimosa89 Kč
Typický koktejl pro pozdní snídani skládající se z italského prosecca a čerstvé pomerančové šťávy.
Tropical Spritz99 Kč
Tento koktejl vás osvěží svou ovocnou chutí, kterou zajišťuje likér z červeného ovoce a ibišku, jahodový sirup, citronová šťáva, soda a prosecco.
Campari Milano99 Kč
Kousek italského města Milána ukrytý v koktejlu na bázi Campari, bezinkového sirupu a šumivého vína prosecco s osvěžující mátou.
Lillet Spritz99 Kč
Lehký a osvěžující spritz na bázi francouzského vermutu, bezinkového sirupu, citronové šťávy, sody a italského prosecca.

Midori Spritz99 Kč
Japonský melounový likér spolu s citronovou šťávou, cukrem a bílkem tvoří klidnou harmonii za pomoci italského prosecca.
Vinné střiky69 Kč
s příchutí fialek, bezového květu, vodního melounu nebo citronové trávy